Myönnetyt luvat

Piirin myöntämät erikoisluvat ovat vuosittaisia, joten jokainen lupa tulee anoa perusteluineen joka vuosi erikseen.

Kaksoisedustusanomuksen voi tehdä ainoastaan seura, jossa pelaajalla on edustusoikeus – seuran puolesta asian voi hoitaa seuran hyväksymän käytännön mukaisesti nimenkirjoitusoikeuden omaava tai muu seuran valtuuttama henkilö.
Kaksoisedustusanomus >>>>>

Piiri ei myönnä yksittäistä turnausta koskevaa erillislupaa.
* = pelaajalle on jo merkitty Tasoon erillislupa

Vuoden 2019 luvat - 3.9. mukainen tilanne

    edustusoikeus kaksoisedustus
* Korhonen Jarkko
* Kärki Eetu
-99 KuPS AC BARCA/Kolmonen
* Hartikainen Kalle -00 KuPS AC BARCA/Kolmonen
Butilkin Aada
Mähönen Roosa
-05 FC SIILI FC Hertta/T14 PSL
* Markkanen Kerttu -02 ToU FC SIILI/naiset ja T18
* Harjunsalo Tytti
* Korhonen Netta
-05 ToU FC SIILI/T14
* Korhonen Päivi
* Saoman Ai Yuwadee
* Ylisaari Nea
-07 ToU FC SIILI/T12
* Mäkkeli Vilmina
* Turunen Emma
-09 KuKi FC SIILI/T11-T10
Mäkkeli Venla -10 KuKi FC SIILI/T10
* Ronkainen Perttu -06 LehPa Hurtat/P14
* Heikkinen Maxwell -08 LoPa Hurtat/P11
* Heikkinen Nebo -11 LoPa Hurtat/P9
* Holopainen Eemil
* Kesälä Kaapo
-02 SC Riverball JoPS 2/Viitonen
* Reijonen Lauri -03 SC Riverball JoPS 2/Viitonen
* Anttonen Vili
* Räty Niilo
-02 FC Nurmes JuPS/Viitonen
* Kokkonen Juuso
* Boren Ahti
-07 FC Nurmes JuPS/P12
* Klemetti Veli -08 FC Nurmes JuPS/P12
* Kangas Miku
* Väänänen Ville-Valtteri
-00 KuPS Kings SC/Kolmonen, Nelonen
* Hukkanen Danny -07 KuPS NP-H/P12
* Pennanen Antti-Oskari -03 JIPPO-j KiU/Nelonen
* Jauhiainen Aimo -02 PK-37 KiuPa/Viitonen
* Vainio Arttu -03 PK-37 KiuPa/Viitonen
* Francis Robin -04 PK-37 KiuPa/Viitonen
* Shero Mohamad -01 KuPS KJK/Viitonen
* Kortelainen Ella
* Tossavainen Tiia
* Uura Riina
-04 FC SIILI Klubi-36/T15
* Butilkin Aada -05 FC SIILI Klubi-36/T15
* Siltavuori Miro -99 KuPS KuKi/Kolmonen
* Jansson Oskari
* Ryhänen Eero
-01 KuPS KuKi/Kolmonen
Joseph Joseph -02 KuPS KuKi/Kolmonen
Hämäläinen Juho
Koponen Aki
Nikkanen Maxim
Odhiambo Joe
Paananen Ville-Veeti
Sillanpää Olli
-03 KuPS KuKi/Kolmonen
* Peiponen Taavetti -04 JIPPO-j KuPS/P15 (jl keltainen), P15 aluesarja
* Juntunen Erin -01 Klubi-36 LaPa-95/naiset
* Lyyra Samuli -04 SiPS LaPa-95/miehet
* Pekkarinen Sara
* Puumalainen Nea
-07 FC SIILI LaPa-95/T13
* Penttinen Miko -09 FC Pogosta LehPa/P10
* Kärkkäinen Kusti
* Pitkänen Miilo
-06 KuPS NP-H/P13
Hukkanen Danny -07 KuPS NP-H/P12
* Merenniemi Nea -08 FC Hertta Pallokissat/T11
* Harju Lukas
* Vauhkonen Elmer
-06 KuPS PK-37/P14-13
* Sirvio Samu -08 KuPS PK-37
Lyyra Santeri -08 LaPa-95 PK-37
* Joseph Joseph
* Määttä Paavo
-02 KuPS PuPa/Viitonen
* Koponen Aki
* Odhiambo Joe
* Nikkanen Maxim
* Sillanpää Olli
 
-03 KuPS PuPa/Viitonen
* Engelage Jonni -04 SuPa SiPS/P15
* Adolfsson Niko
* Pakarinen Aleksi
-04 KuPS SiPS/P15
* Rönnqvist Niklas -05 KuPS SiPS/P15
* Rautiainen Jenny -04 SC KuFu-98 SiPS/T15
Minkkinen Lauri -06 KuPS SiPS/P13
* Valta Ville -01 KuPS ToU/Kolmonen ja Nelonen
* Juntunen Joel
* Kovalainen Santeri
* Molari Valtteri
* Pajula Jussi
* Varko Paavo
-02 KuPS ToU/Kolmonen ja Nelonen
* Argillander Reetta
* Kyttä Viivi
* Ollikainen Johanna
* Pursiainen Roosa
* Savolainen Emmi
-04 KuKi ToU/T15
* Kaarivaara Melina
* Mähönen Roosa
* Rissanen Eevi
-05 FC SIILI ToU/T15
* Prinkkilä Lassi -04 LaPo WJK/P15
* Kudjoi Kaapo -05 KuPS WJK/P15-P14
* Kärkkäinen Arttu -05 KäPa WJK/P14
* Kaikkonen Saga -05 Pallokissat WJK/P14
* Kaisanlahti Piitu -06 RU WJK/T14
* Niemi Henri -01 MP Warkaus JK/Kolmonen
* Liukkonen Johanna -82 PaRi WJK/Naiset pienkenttä
* Hämäläinen Saara
* Lehikoinen Ella
-08 SaPa WJK/T11