Kaakkois-Suomi - P11-10 EK Kortteli

P11-10 EK Kortteli, Kevät: Sarjataulukko

OVTHMP
FC LaPa/08
FC LaPa/09
IPS
IPS/Tytöt
KoPa
Kultsu/Punainen
PEPO/Lila
RPS
SiU tytöt
TaiKi/08
TaiKi/09
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: Kevät

P11-10 EK Kortteli
PEPO/Lila PEPO/Lila - TaiKi/08 TaiKi/08
7.5. 18:00
P11-10 EK Kortteli
FC LaPa/08 FC LaPa/08 - FC LaPa/09 FC LaPa/09
7.5. 18:00
P11-10 EK Kortteli
SiU tytöt SiU tytöt - IPS IPS
7.5. 18:00
P11-10 EK Kortteli
RPS RPS - IPS/Tytöt IPS/Tytöt
7.5. 18:00
P11-10 EK Kortteli
KoPa KoPa - TaiKi/09 TaiKi/09
7.5. 18:00
P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Lila PEPO/Lila - TaiKi/09 TaiKi/09
7.5. 18:55
P11-10 EK Kortteli
KoPa KoPa - TaiKi/08 TaiKi/08
7.5. 18:55
P11-10 EK Kortteli
RPS RPS - IPS IPS
7.5. 19:00
P11-10 EK Kortteli
SiU tytöt SiU tytöt - IPS/Tytöt IPS/Tytöt
7.5. 19:00
P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
Kultsu/Punainen Kultsu/Punainen - PEPO/Lila PEPO/Lila
21.5. 17:00
P11-10 EK Kortteli
IPS IPS - FC LaPa/09 FC LaPa/09
21.5. 18:00
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Lila PEPO/Lila - KoPa KoPa
21.5. 18:00
P11-10 EK Kortteli
IPS/Tytöt IPS/Tytöt - FC LaPa/08 FC LaPa/08
21.5. 18:00
P11-10 EK Kortteli
IPS IPS - FC LaPa/08 FC LaPa/08
21.5. 18:50
P11-10 EK Kortteli
IPS/Tytöt IPS/Tytöt - FC LaPa/09 FC LaPa/09
21.5. 18:50
P11-10 EK Kortteli
Kultsu/Punainen Kultsu/Punainen - KoPa KoPa
21.5. 19:00
P11-10 EK Kortteli
RPS RPS - TaiKi/08 TaiKi/08
26.5. 12:00
P11-10 EK Kortteli
SiU tytöt SiU tytöt - TaiKi/09 TaiKi/09
26.5. 12:00
P11-10 EK Kortteli
TaiKi/08 TaiKi/08 - SiU tytöt SiU tytöt
26.5. 13:00
P11-10 EK Kortteli
TaiKi/09 TaiKi/09 - RPS RPS
26.5. 13:00
P11-10 EK Kortteli
RPS RPS - FC LaPa/09 FC LaPa/09
3.6. 18:00
P11-10 EK Kortteli
SiU tytöt SiU tytöt - FC LaPa/08 FC LaPa/08
3.6. 18:00
P11-10 EK Kortteli
Kultsu/Punainen Kultsu/Punainen - TaiKi/09 TaiKi/09
3.6. 18:00
P11-10 EK Kortteli
TaiKi/08 TaiKi/08 - Kultsu/Punainen Kultsu/Punainen
3.6. 19:00
P11-10 EK Kortteli
FC LaPa/09 FC LaPa/09 - SiU tytöt SiU tytöt
3.6. 19:00
P11-10 EK Kortteli
FC LaPa/08 FC LaPa/08 - RPS RPS
3.6. 19:00
P11-10 EK Kortteli
TaiKi/09 TaiKi/09 - TaiKi/08 TaiKi/08
3.6. 20:00
P11-10 EK Kortteli
KoPa KoPa - IPS IPS
5.6. 18:00
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Lila PEPO/Lila - IPS/Tytöt IPS/Tytöt
5.6. 18:00
P11-10 EK Kortteli
KoPa KoPa - IPS/Tytöt IPS/Tytöt
5.6. 19:00
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Lila PEPO/Lila - IPS IPS
5.6. 19:00
P11-10 EK Kortteli
P11-10 EK Kortteli
IPS IPS - TaiKi/08 TaiKi/08
9.6. 14:00
P11-10 EK Kortteli
IPS/Tytöt IPS/Tytöt - TaiKi/09 TaiKi/09
9.6. 14:00
P11-10 EK Kortteli
RPS RPS - SiU tytöt SiU tytöt
9.6. 14:00
P11-10 EK Kortteli
IPS/Tytöt IPS/Tytöt - TaiKi/08 TaiKi/08
9.6. 15:00
P11-10 EK Kortteli
IPS IPS - TaiKi/09 TaiKi/09
9.6. 15:00
P11-10 EK Kortteli
Kultsu/Punainen Kultsu/Punainen - RPS RPS
9.6. 15:00
P11-10 EK Kortteli
KoPa KoPa - FC LaPa/09 FC LaPa/09
12.6. 18:00
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Lila PEPO/Lila - FC LaPa/08 FC LaPa/08
12.6. 18:00
P11-10 EK Kortteli
KoPa KoPa - FC LaPa/08 FC LaPa/08
12.6. 19:00
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Lila PEPO/Lila - FC LaPa/09 FC LaPa/09
12.6. 19:00
P11-10 EK Kortteli
IPS IPS - IPS/Tytöt IPS/Tytöt
25.6. 17:30
P11-10 EK Kortteli
Kultsu/Punainen Kultsu/Punainen - IPS IPS
25.6. 18:20
P11-10 EK Kortteli
IPS/Tytöt IPS/Tytöt - Kultsu/Punainen Kultsu/Punainen
25.6. 19:10
P11-10 EK Kortteli
FC LaPa/08 FC LaPa/08 - TaiKi/08 TaiKi/08
29.6. 13:00
P11-10 EK Kortteli
FC LaPa/09 FC LaPa/09 - TaiKi/09 TaiKi/09
29.6. 13:00
P11-10 EK Kortteli
FC LaPa/08 FC LaPa/08 - TaiKi/09 TaiKi/09
29.6. 14:30
P11-10 EK Kortteli
FC LaPa/09 FC LaPa/09 - TaiKi/08 TaiKi/08
29.6. 14:30
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Lila PEPO/Lila - RPS RPS
30.6. 12:00
P11-10 EK Kortteli
KoPa KoPa - SiU tytöt SiU tytöt
30.6. 12:00
P11-10 EK Kortteli
KoPa KoPa - RPS RPS
30.6. 12:55
P11-10 EK Kortteli
PEPO/Lila PEPO/Lila - SiU tytöt SiU tytöt
30.6. 12:55
Näytä lisää