U17 (2003) maajoukkue

Maalivahdit    
Mathias Ahlblad 18.02.2003 FC Espoo (HIFK, HJK, VJS)
Hemmo Riihimäki 03.06.2003 KuPS
Topi Säilynoja 13.01.2003 SJK (FC YPA)
Eetu Huuhtanen 31.01.2003 Ilves
Puolustajat    
Kalle Wallius 02.01.2003 HJK (HPS)
Nestori Kekonen 02.02.2003 OLS 
Nikolas Talo 24.03.2003 FC Groningen (KaaNa, KaaPo, TPS)
Miika Koskela 12.07.2003 OLS (Ajax-Sarkkiranta, ORPa)
Matias Kivikko 05.12.2003 FC Honka (EsPa)
Elias Salminen 10.04.2003 KuPS
Joose Mäkinen 11.02.2003 FC Jazz (MuSa, Karhu-Futis)
Otto Kemppainen 27.10.2003 RoPS (FC SCJ)
Tapio Torpo 08.03.2003 FC Lahti (FC Kuusysi)
Noa Lehtonen 26.08.2003 KPV 
Tegra Mukuna 16.06.2003 FC Inter (TuNL)
Jesse Nikki 28.06.2003 FC Honka
Keskikenttäpelaajat    
Denis Cukici 10.02.2003 HJK (KoiPS)
Otso Koskinen 01.01.2003 FC Honka (VJS)
Niilo Saarikivi 06.06.2003 FC Honka (FC Wild)
Marius Könkkölä 31.10.2003 HJK (Kulps, SAPA, KäPa)
Emmanuel Patut 19.06.2003 VfL Wolfsburg (Nousu, JJK)
Lasse Ikonen 19.01.2003 OLS
Maksim Stjopin 08.04.2003 Ilves (TPV, TaFA)
Henri Salomaa 14.02.2003 HJK
Niklas Leinonen 14.02.2003 KTP (KoNa)
Riku-Veli Niska 06.01.2003 RoPS
Linus Rönnberg 13.01.2003 FC Inter (TuNL)
Casper Terho 24.06.2003 HJK (MPS, Valtti, PK-35, FC Kontu)
Niklas Pyyhtiä 25.09.2003 TPS (TuNL)
Hyökkääjät    
Kai Meriluoto 02.01.2003 HJK (KyIF)
Onnipekka Pajula 23.06.2003 TPS (RP-67, FC RP)
Kasper Paananen 16.03.2003 Bologna FC (ORPa, OTP, OLS)
Leo Walta 24.06.2003 FC Nordsjælland (PPS, HJK)
Otso Koskinen 01.01.2003 FC Honka (VJS)
Jesse Kilo 15.01.2004 KäPa (SAPA, IF Gnista, HJK)
Joukkueenjohto  
Erkka V. Lehtola päävalmentaja
Teemu Eskola valmentaja
Eemeli Reponen maalivahtivalmentaja
Aapo Haavisto lääkäri
Niklas Virtanen fysioterapeutti
Juho Suuperko videoanalyytikko
Jaakko Tawast huoltaja
Ville Sairanen maajoukkuemanageri

Listalla vuoden 2019 aikana U17 -maajoukkueessa (2003) maaotteluita pelanneet pelaajat (tilanne 2.10.2019). Suluissa mainittuna pelaajien aiemmin edustamat muut seurat Suomessa.