Turnaukset 2019

Järjestäjä

Ikäluokka/-luokat

Kenttä/Kentät

Ajankohta

Valtti P17 Puotila TN 30.3-1.4.
MPS Miehet Tapanila TN 6.4.
Gnistan P11 Oulunkylä TN 6.4.
Ponnistus P20-P17 Haapaniemi TN 6.-7.4.
FC POHU Miehet, Naiset, P10 Lassila TN 6.-7.4.
MPS P12 Tapuli TN 6.-7.4.
Valtti P14 Puotila TN 6.-7.4.
Jokerit FC Miehet Myllypuro TN 13.4.
Valtti Naiset Puotila TN 13.4.
FC POHU P11 Lassila TN 13.-14.4.
HJK T13-T10 Töölö 12.-14.4.
Valtti T8-T7 Puotila TN 14.4.
Valtti P14 Puotila TN 20.-21.4.
HIFK P13 Väinämöinen TN 27.4.
KäPa P8 Käpylä halli nap TN 27.4.
PK-35 P12-P6 Pihlajamäki ja Myllypuro 27.-28.4.
FC POHU Miehet, Naiset Lassila TN 27.-28.4.
HIFK P12 Väinämöinen TN 28.4.
Valtti T15-T14 Puotila TN 27.-28.4.
FC Kontu T9-T7  Kurkimäki TN 4.5.
HJK P12-P10 Töölö 4.-5.5.
PPJ T9-T7  Lauttasaari TN 4.-5.5.
PPJ P12 ja P07  Väinämöinen TN 4.-5.5.
KäPa P11 Kumpula TN 4.-5.5.
Valtti P13 Puotila TN 4.-5.5.
Gnistan P10-P7 Oulunkylä TN 4.-5.5.
FC Viikingit P9 Vuosaari TN 11.5.
FC Kontu P11 Kontula TN 11.5.
PPJ   Lauttasaari TN 11.5.
HJK P8-P7, T8-T7 Töölö PK Sahara TN 11.5.
Valtti P7-P5 Puotila TN 11.5.
Ponnistus P9-P7 Haapaniemi TN 11.-12.5.
FC Viikingit P10 Vuosaari TN 18.5.
FC Kontu P12 Kurkimäki TN 18.5.
HIFK P11 Väinämöinen TN 18.5.
LPS P9-P7, T10-T9 Laajasalo TN + N 18.-19.5.
HIFK P10 Väinämöinen TN 19.5.
Valtti P11 Puotila TN 18.-19.5.
FC Kontu P7-P6, T7-T6 Kurkimäki TN 25.5.
FC Kontu P13, P10, T10 Kontula TN 25.-26.5.
PPJ P9-P8  Lauttasaari TN 25.-26.5.
KäPa P13-P6 Käpylä, Oulunkylä, Kumpula, Tali ja Tapuli 25.-26.5.
Valtti T13-T12 Puotila TN 25.-26.5.
Valtti T11 Puotila TN 30.5.
Valtti Miehet Puotila TN 8.6.
Stadi Cup Tytöt Töölö, Käpylä, Tali, Kontula 6.-9.6.
PPJ P10 Lauttasaari TN 8.-9.6.
PPJ P11 Väinämöinen TN 8.-9.6.
HJK P8 Kulosaari nap TN 15.6.
Gnistan P7 Oulunkylä TN 15.6.
HJK P9-P7 Laajasalo TN + N 15.-16.6.
Valtti KKI60 Puotila TN 15.-16.6.
Gnistan P6 Oulunkylä TN 16.6.
Helsinki Cup Pojat, Tytöt Helsinki 8.-13.7.
Jokerit FC Miehet Myllypuro TN 20.7.
SPL Helsinki Miehet, Naiset Töölö 26.-28.7.
PK-35 P10-P6 Pihlajamäki 10.-11.8.
PiTa P12 Pitäjänmäki TN 10.-11.8.
PiTa P10-P9 Pitäjänmäki TN 17.-18.8.
HJK P12, T12, T9-T8 Laajasalo TN + N 17.-18.8.
KäPa P13-P6 Käpylä, Oulunkylä, Kumpula ja Tali 17.-18.8.
Valtti P9 Puotila TN 24.8.
Gnistan T9 Oulunkylä TN 24.8.
Ponnistus P15-P14 Haapaniemi TN 24.-25.8.
HJK P10-P7, T10-T7 Töölö 24.-25.8.
PK-35 P9-P5 Pihlajamäki 31.8.
FC Kontu T9-T6 Kurkimäki TN 31.8.
Valtti T11 Puotila TN 31.8.
LPS P12-P10, T12-T11 Laajasalo TN + N 31.8.-1.9.
FC Viikingit P12-P8 Kartano nap TN, Kartano TN ja Kartano uusi TN 31.8.-1.9.
PPJ T14-T8 Väinämöinen TN, Lauttasaari TN, Hernesaari TN 31.8.-1.9.
HJK P8, T8 Kannelmäki TN 1.9.
HIFK P9 Väinämöinen TN 7.9.
Gnistan P9 Oulunkylä TN 7.9.
Ponnistus P13-P10, T14-T11 Haapaniemi TN, Kallio TN 7.-8.9.
HIFK P11 Väinämöinen TN 8.9.
MPS P12 Tapuli TN 7.-8.9.
PiTa P14-P13 Pitäjänmäki TN 7.-8.9.
HJK P8-P7 Laajasalo TN + N 7.-8.9.
HJK P13-P9 Töölö 6.-8.9.
Gnistan P8 Oulunkylä TN 8.9.
PK-35 T11-T7 Pihlajamäki 14.9.
FC Kontu P9, P7 Kurkimäki TN 14.-15.9.
MPS P11 Tapuli TN 14.-15.9.
Ponnistus T18-T16, T10-T7 Haapaniemi TN 21.-22.9.
FC POHU P9, T9 Lassila TN 28.-29.9.
Gnistan P10 Oulunkylä TN 5.10.
Gnistan T12 Oulunkylä TN 5.10.