Pelinohjaajat

Pelinohjaajat syksy 2019

vko pvm kenttä klo Ikäluokka Pelinohjaajat Jojo
33 13.8. Tapanila TN 17:30-20:00 Tytöt    
33 14.8. Töölö PK 1 N 17:30-20:00 P7    
33 14.8. Töölö PK 2 N 17:30-20:00 P8    
33 16.8. Puistola TN 17:30-20:00 P7    
33 17.8. Kurkimäki TN 10:30-13:00 P8    
33 18.8. Lassila TN 10:30-13:00 P7    
33 18.8. Lassila TN 14:00-17:00 P8    
             
34 20.8. Tapanila TN 17:30-20:00 P8 PK-35/punainen P14 Ari-Pekka Dag
34 21.8. Töölö PK 1 N 17:30-20:00 Tytöt    
34 21.8. Töölö PK 2 N 17:30-20:00 P7 PPJ/Eira Tähtitorni P14 Juha Saarinen
34 23.8. Puistola TN 17:30-20:00 P7 Valtti/IHU musta T14 Kennet Holmström
34 24.8. Lassila TN 10:30-13:00 P7    
34 24.8. Kurkimäki TN 10:30-13:00 P8 FC Viikingit/sininen P14 Pekka Suikkanen
34 25.8. Lassila TN 10:30-13:00 P8    
             
35 27.8. Tapanila TN 17:30-20:00 P7    
35 27.8. Pirkkola nap TN 17:30-20:00 P8    
35 28.8. Töölö PK 1 N 17:30-20:00 P7 KäPa/City P15 Saru Sorjonen
35 28.8. Töölö PK 2 N 17:30-20:00 P8    
35 29.8. Jakomäki nap 2 TN 17:30-20:00 P7 Valtti T14 Kennet Holmström
35 30.8. Puistola TN 17:30-20:00 Tytöt    
35 31.8. Lassila TN 10:30-13:00 P8    
35 1.9. Lassila TN 10:30-13:00 P7    
             
36 3.9. Tapanila TN 17:30-20:00 P7 HJK/East sin P14 Katri Nevalainen
36 4.9. Töölö PK 1 N 17:30-20:00 P7 FC Viikingit/punainen P15 Johanna Oris
36 4.9. Töölö PK 2 N 17:30-20:00 P8 HJK P15 Riku Riihilahti
36 6.9. Puistola TN 17:30-20:00 P8    
36 7.9. Lassila TN 10:30-13:00 P8    
36 7.9. Kurkimäki TN 10:30-13:00 P7 FC Kontu/East United YJ T14 Riikka Vartiainen
36 8.9. Lassila TN 10:30-13:00 Tytöt    
             
37 10.9. Tapanila TN 17:30-20:00 P8 PK-35 P15 Jani Latvala
37 10.9. Pirkkola nap TN 17:30-20:00 P7    
37 11.9. Töölö PK 1 N 17:30-20:00 Tytöt    
37 11.9. Töölö PK 2 N 17:30-20:00 P8 HJK/East valk P15 Satu Kokko
37 12.9. Pirkkola nap TN 17:30-20:00 P8 Valtti/LPS YJ2 P14 Petra Tallberg
37 13.9. Puistola TN 17:30-20:00 P7    
37 14.9. Lassila TN 10:30-13:00 P8    
37 15.9. Lassila TN 10:30-13:00 P7    
             
38 17.9. Tapanila TN 17:30-20:00 Tytöt    
38 18.9. Töölö PK 1 N 17:30-20:00 P7    
38 18.9. Töölö PK 2 N 17:30-20:00 P8    
38 20.9. Puistola TN 17:30-20:00 P7    
38 21.9. Lassila TN 10:30-13:00 P7 HJK/sininen P14 Hannah Yasat
38 21.9. Kurkimäki TN 10:30-13:00 P8 FC Viikingit/valkoinen P15 Johanna Oris
38 22.9. Lassila TN 10:30-13:00 P8 HJK/West valk P14 Meri Harju
             
39 24.9. Tapanila TN 17:30-20:00 P8 MPS/keltainen T14 Marja Halonen
39 25.9. Töölö PK 1 N 17:30-20:00 P7    
39 25.9. Töölö PK 2 N 17:30-20:00 P8    
39 27.9. Puistola TN 17:30-20:00 Tytöt    
39 28.9. Lassila TN 10:30-13:00 P8 HJK/West sin P14 Janne Siik
39 28.9. Kurkimäki TN 10:30-13:00 P7 FC Kontu/East United YJ 2 T14 Riikka Vartiainen
39 29.9. Lassila TN 10:30-13:00 P7    

 

 

 

vk pvm kenttä klo Ikäluokka Pelinohjaajat Jojo
18 3.5. Puistola TN 17:30-20:00 P7    
18 4.5. Lassila TN 10:30-13:00 P8    
18 5.5. Lassila TN 10:30-13:00 Tytöt    
             
19 6.5. Tapuli nap 1 H 17:30-20:00 Tytöt    
19 7.5. Tapuli nap 1 H 17:30-20:00 P8    
19 7.5. Paloheinä nap TN 17:30-20:00 Tytöt    
19 8.5. Paloheinä nap TN 17:30-20:00 P8    
19 9.5. Tapuli nap 1 H 17:30-20:00 P7    
19 10.5. Tapuli nap 1 H 17:30-20:00 P8    
19 10.5. Jakomäki nap 2 TN 17:30-20:00 P7 FC Kontu P14 Anita Tatti
19 11.5. Kurkimäki TN 15:30-18:00 P8 FC Kontu/sininen P15 Anita Tatti
19 11.5. Lassila TN 10:30-13:00 P7 PPJ/sininen P14 Laura Grönqvist
19 12.5. Lassila TN 10:30-13:00 P7    
             
20 13.5. Tapuli nap 1 H 17:30-20:00 P7    
20 14.5. Tapuli nap 1 H 17:30-20:00 P8 Ponnistus/punainen P14 Minttu Nikkilä
20 15.5. Paloheinä nap TN 17:30-20:00 P7 HPS/musta T15 Pia Pullinen
20 15.5. Tapuli nap 1 H 17:30-20:00 Tytöt    
20 16.5. Kivikko nap TN 17:30-20:00 P7 FC Kontu/vihreä P15 Anita Tatti
20 16.5. Tapuli nap 1 H 17:30-20:00 P7 Gnistan/keltainen P14 Denise Ziegler
20 17.5. Tapuli nap 1 H 17:30-20:00 P8 Ponnistus/musta P14 Minttu Nikkilä
20 18.5. Lassila TN 10:30-13:00 Tytöt / P8 HJK/City T15 Jarkko Lundström
20 19.5. Lassila TN 10:30-13:00 P7 Gnistan/sininen P14 Jenni Marko
             
21 20.5. Tapuli nap 1 H 17:30-20:00 P8 MPS P14 Jonas Källström
21 21.5. Kivikko nap TN 17:30-20:00 P7 FC Viikingit/punainen P14 Päivi Vaara
21 21.5. Paloheinä nap TN 17:30-20:00 P8 Gnistan/keltainen P14 Jenni Marko
21 22.5. Töölö PK 1 N 17:30-20:00 P7 PPJ/Eira 5kulma P14 Juha Saarinen
21 22.5. Töölö PK 2 N 17:30-20:00 Tytöt HJK T15 Elina Tengén
21 23.5. Tapuli nap 1 H 17:30-20:00 Tytöt MPS T14 Marja Halonen
21 23.5. Kivikko nap TN 17:30-20:00 P8 Valtti/LPS YJ P14 Petra Tallberg
21 25.5. Lassila TN 10:30-13:00 P8 HJK/sininen T15 Minna Oksanen
21 26.5. Lassila TN 10:30-13:00 P7    
             
22 29.5. Töölö PK 1 N 17:30-20:00 P8 HJK P14 Raine Kuusisto
22 29.5. Töölö PK 2 N 17:30-20:00 P7 PPJ/valkoinen P14 Laura Grönqvist
22 30.5. Lassila TN 10:30-13:00 Tytöt / P7 FC POHU T14 Joni Lindberg
22 30.5. Lassila TN 14:30-17:00 P8    
22 31.5. Jakomäki nap 2 TN 17:30-20:00 P7 FC Kontu/valkoinen P15 Anita Tatti
22 1.6. Kurkimäki TN 14:00-16:30 Tytöt    
22 1.6. Lassila TN 10:30-13:00 P7    
22 2.6. Lassila TN 10:30-13:00 P8    
             
23 3.6. Kivikko nap TN 17:30-20:00 P7 FC Viikingit/valkoinen P14 Päivi Vaara
23 3.6. Tapuli nap 1 H 17:30-20:00 P8 MPS/musta p14 Jonas Källström
23 4.6. Tapuli nap 1 H 17:30-20:00 P7    
23 5.6. Jakomäki nap 2 TN 17:30-20:00 P7    
23 6.6. Jakomäki nap 2 TN 17:30-20:00 P7 Gnistan/sininen P14 Denise Ziegler
23 6.6. Kivikko nap TN 17:30-20:00 Tytöt    
23 7.6. Jakomäki nap 2 TN 17:30-20:00 P8    
23 8.6. Lassila TN 10:30-13:00 P7    
23 9.6. Lassila TN 10:30-13:00 P8 KäPa P14 Heidi Puoltaival
             
24 10.6. Kivikko nap TN 17:30-20:00 P8 PK-35 P14 Juha Lappi
24 12.6. Töölö PK 1 N 17:30-20:00 P8 HIFK/red P14 Wilhelm Wolff
24 12.6. Töölö PK 2 N 17:30-20:00 Tytöt / P8    
24 13.6. Kivikko nap TN 17:30-20:00 P7 KäPa/City P14 Mikko Saastamoinen
24 14.6. Jakomäki nap 2 TN 17:30-20:00 Tytöt SAPA P15 Eeva Nyberg-Oksanen
24 15.6. Kurkimäki TN 10:30-13:00 P7    
24 15.6. Lassila TN 10:30-13:00 P8 PPJ P14 Anna Santalahti
24 16.6. Lassila TN 10:30-13:00 P7 HJK T14 Johanna Sillanpää
             
25 19.6. Töölö PK 1 N 17:30-20:00 P7 PPJ P15 Pia Kuusiniemi
25 19.6. Töölö PK 2 N 17:30-20:00 P8 PPJ P15 Pia Kuusiniemi